"ROGGYKEI" šalikas

ROGGYKEI – tai dviejų talentingų Japonijos dizainerių prekės ženklas, kurių drabužiai puošia tokias pasaulines garsenybes kaip Lady Gaga ar Osakos miesto meras Yoshimura. Tai sudėtingi savo konstrukcijomis, atstovaujantys aukščiausiam mados avangardui, bet tuo pačiu kasdienybėje pritaikomi modeliai.

 

Jų išskirtinės, puslankiu kirptos ir įmantriai į rūbą „įmontuotos“ rankovės jau tapo vizitine ROGGYKEI kortele. Nelieka jokių abejonių, kad tokio drabužio šeimininkas turi būti tikra ASMENYBĖ: drąsi, įdomi, veikianti kažką išskirtinio.

 

ROGGYKEI – laikui ir madai nepavaldūs rūbai. Tarsi tai būtų klasika, bet turinti originalumo prieskonį. Jie, lyg ir norėtų šokiruoti kaip grynų gryniausias avangardas, bet geriau įsižiūrėjus spinduliuoja naują estetika, derinama su komfortu ir išpuoselėta kokybe.

 

ROGGYKEI dizaineriai ir įkūrėjai HITOSHI KOROGI bei KEIKO MIYAKOSHI savo kūrybos koncepciją įvardija paprastai: „Drabužiai kaip aksesuarai - aksesuarai kaip drabužiai!” Dėvimi kartu jie tampa visuma ir ko-egzistuoja.

Šaliko sudėtis:

54% - Linas
46% - Vilna

198.00€